Regulamin newslettera sun-sport.pl

  1. Administratorem newslettera serwisu sun-sport.pl (zwanym też dalej: Administratorem) jest Jolanta Walas-Zdunek, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ORGANIZATOR AKTYWNEGO WYPOCZYNKU SUN SPORT JOLANTA WALAS-ZDUNEK, ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki, NIP: 6181642951, REGON: 250703854.
  2. Newsletter jest elektroniczną formą informacji rozsyłanej przez Administratora za pomocą poczty elektronicznej do zapisanych użytkowników - nie częściej niż 3 razy w tygodniu.
  3. Do korzystania z newslettera niezbędne jest posiadanie urządzeń pozwalających na dostęp do Internetu, poczty e-mail oraz przeglądarki zasobów internetowych umożliwiającej wyświetlanie stron WWW.
  4. Użytkownik wypełniając formularz rejestracyjny do newslettera oświadcza, że podane w nim dane są zgodne ze stanem faktycznym.
  5. Wypełniając formularz rejestracyjny i zapisując się do newslettera, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych (imię/nazwa firmy, adres e-mail) w celu informowania go o ofercie serwisu, m.in. o nowościach i promocjach, przez Administratora, który jest jednocześnie administratorem danych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
  6. Użytkownik zgodnie z powołaną powyżej ustawą ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania oraz usunięcia. Administrator zapewnia każdemu użytkownikowi prawo kontroli przetwarzania danych zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych.
  7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody określonej w ust. 5 na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia korzystanie z newslettera.
  8. Dane, w tym adresy mailowe użytkowników, którzy zarejestrowali się w newsletterze, wykorzystywane są tylko w celu wysyłania informacji o ofercie serwisu. Adresy te nie są przekazywane osobom trzecim.
  9. W każdej chwili użytkownik ma prawo zrezygnować z newslettera. Rezygnacja z newslettera może nastąpić poprzez wysłanie wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłanie pisemnego oświadczenia o cofnięciu zgody na otrzymywanie newslettera.