Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

tel. 62 502 45 40 (41), kom. 664 932 172 (pn.-pt. 8.00-17.00) kontakt GG: Jagoda - płatności   |  Balbina - zielone szkoły    |  Asia  - instruktorzy, agenci   |  Ewa - klient indywidualny   |  Asia - obsługa agencyjna, transport 

NOWOŚCI NA SEZON ZIMA 2015/2016!!!

Dzieci są dla nas najważniejsze, a więc w wakacyjnym szaleństwie :-) nie zapominamy o bezpieczeństwie!

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS ZAJĘĆ: przed wszystkimi zajęciami dzieci są zapoznawane z regulaminami zajęć. Wiedzą, jak ważne jest przestrzeganie i respektowanie poznanych zasad i że każda zabawa, nawet najbardziej zwariowana musi być bezpieczna. Wszystkie zajęcia zawsze odbywają się w obecności instruktora! Wszyscy uczestnicy naszych imprez obowiązkowo podczas zajęć quadowych jeżdżą w kaskach. Najmłodsi po wyznaczonym torze, starsi na ogrodzonym polu quadowym. Podczas zajęć paintball’wych zabezpieczają nas maski i mundury. Wszyscy uczestnicy są informowani o bezwzględnym zakazie ściągania masek podczas gry, a instruktorzy przykładają do pilnowania bezpieczeństwa ogromną wagę. Brak pokory w tym względzie może zaowocować usunięciem z pola paintballowego! Podczas zabaw wodnych dziećmi opiekuje się ratownik oraz wychowawcy/instruktorzy. Zawsze dysponujemy odpowiednią liczbą instruktorów, którzy nie spuszczą z oka żadnego wodnego potwora J. Każdy ośrodek posiada wyznaczone kąpielisko. Maluchy mniejsze i te już ciut większe przebywające w Giewartowie dodatkowo otrzymują „makarony” lub „pływaczki”.

BEZPIECZEŃSTWO NA TERENIE OŚRODKÓW:

W Giewartowie ośrodek jest monitorowany, całkowicie ogrodzony zarówno od strony brzegu jeziora, jak i ulicy. Położony jest w zatoce, gdzie woda jest płytsza (do 1,20 m) i cieplejsza niż na otwartym jeziorze. Na terenie ośrodka przebywają tylko i wyłącznie uczestnicy naszych imprez – nie ma osób obcych. Wszystkie domki są zlokalizowane w bezpośredniej bliskości.

Ośrodek w Nowym Dworku także jest ogrodzony, domki zlokalizowane obok siebie w dwóch podobozach, namioty znajdują się tuż obok pawilonów. Na terenie ośrodka mogą przebywać inne grupy kolonijne zakwaterowane jednak w innej części ośrodka.

W Bukowinie Tatrzańskiej pokoje uczestników zlokalizowane są na dwóch piętrach w bezpośredniej bliskości. Wszystkie piętra są monitorowane, a ośrodek na noc jest zamykany i monitorowany na zewnątrz. Mogą tutaj przebywać inne grupy kolonijne oraz osoby prywantne.

OPIEKA WYCHOWAWCZA I MEDYCZNA: nie martwcie się Drodzy Rodzice o Wasze kilkuletnie pociechy! Naszym instruktorom i wychowawcom żadne problemy dzieci nie są obce. Będą czuwać i opiekować się każdym maluchem. Dbamy też o zdrowie i dobre samopoczucie naszych ulubieńców. Żaden sygnał nie jest przez nas lekceważony. O zdrowie dzieci troszczyć się będą lekarze, lub pielęgniarki lub ratownicy medyczni. Zdarza się też, że podpisujemy umowę na sprawowanie opieki medycznej z najbliższym ośrodkiem zdrowia. Opieka medyczna dotyczy tylko i wyłącznie uczestników, którzy nie ukończyli 18 roku życia.

WSZYSTKIE NASZE IMPREZY ZGŁASZANE SĄ W KURATORIUM OŚWIATY I WYCHOWANIA W POZNANIU.

UBEZPIECZENIE OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW: każdy uczestnik jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (Pakiet Podróżnik - NNW - WARTA POMOC W WYPADKU, suma 5.000 zł), jednak robimy wszystko, aby z ubezpieczenia nie trzeba było korzystać! Z ogólnymi warunkami ubezpieczenia można zapoznać się na stronie www.warta.pl.

TRANSPORT: może odbywać się autokarami, busami, czasami korzystamy z usług PKP. Zawsze wybieramy najlepsze firmy transportowe, bezpieczne, dobrze wyposażone i ładne autokary, najdogodniejsze połączenia PKP. Firmy przewozowe, z którymi współpracujemy, zawsze legitymują się aktualnymi badaniami technicznymi pojazdów, ponadto przed wyjazdem policja wystawia protokół sprawdzenia kierowcy oraz pojazdu. Bez względu na środek transportu, podczas podróży dziećmi zawsze opiekuje się instruktor bądź wychowawca. Państwo dysponować będziecie także numerami telefonów do opiekunów transportu.

ATESTOWANY SPRZĘT: posiadamy własny sprzęt do prowadzenia poszczególnych zajęć sportowych, posiadający wszelkie wymagane atesty, sprawdzany i konserwowany po każdym sezonie. Bardzo rygorystycznie przestrzegamy standardów, zasad jakości oraz amortyzacji sprzętu. Na terenie każdego z ośrodków znajdują się odpowiednio przygotowane, bezpieczne miejsca prowadzenia poszczególnych zajęć: artystycznych, tanecznych, tory quadowe, parki linowe, pola paintball’owe, łucznicze, strzeleckie, boiska sportowe.  

BAZA NOCLEGOWA: nasze imprezy organizowane są w ośrodkach cieszących się dobrą lub bardzo dobrą opinią Klientów. Ze wszystkimi współpracujemy od co najmniej kilku lat, a ośrodek w Giewartowie jest naszą własnością. W każdym ośrodku rezyduje kierownik ośrodka, do którego zgłaszamy wszelkie potrzeby i uwagi, oraz który panuje nad sferą socjalną. W trosce o zachowanie najwyższych standardów każdy ośrodek w trakcie sezonu jest przygotowywany na przyjęcie kolejnych grup (turnusów): jest sprzątany, konserwatorzy sprawdzają sprawność urządzeń i bezpieczeństwo pomieszczeń oraz usuwają ewentualne usterki. Wszystkie ośrodki posiadają odpowiednie zezwolenia na prowadzenie działalności. Oczywiście infrastruktura każdego z nich przystosowana jest do prowadzenia imprez o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

 

nota prawna2

pobierz katalog z2016 1

baner lato 2015 top

log face

log mich2

log oboz

log sun

log ziel

Początek strony