Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

tel. 62 502 45 40 (41), kom. 664 932 172 (pn.-pt. 8.00-17.00) kontakt GG: Jagoda - płatności   |  Balbina - zielone szkoły    |  Asia  - instruktorzy, agenci   |  Ewa - klient indywidualny   |  Asia - obsługa agencyjna, transport 

NOWOŚCI NA SEZON ZIMA 2015/2016!!!

 

JEŹDZI MAMA, JEŹDZI TATA, JEŻDŻĘ JA...

obóz narciarsko – snowboardowy dla rodziców z dziećmi ze szkoleniem i opieką nad dziećmi
w ośrodku z basenem, sauną i jacuzzi

 

Programobozu

Narty, snowboard? Jednym słowem białe szaleństwo! Ale co z dzieckiem? Nie musicie drodzy Państwo „bunkrować” :-) maluszka u babci. Przygotowaliśmy ofertę dla dużych i małych :-), narciarzy i amatorów :-), każdy może się z nami wybrać w góry! Nawet maluchy –
w końcu im też się coś od życia należy! Po tej imprezie pokochają swoje małe deseczki, bitwę na śnieżki, a saneczkowe szaleństwa nie będą im już straszne! W czasie, gdy będą one zdobywały pierwsze szlify narciarskie lub doskonale bawiły się w ciepełku naszej Stasindy, Państwo będziecie doskonalić technikę, ewentualnie …. będziecie liczyć każdego nowego siniaka i każde nowe stłuczenie :-(.

Dla naszych najmłodszych 5-8-letnich milusińskich przygotowaliśmy najmniejsze deseczki i najbardziej kolorowe kaski :-). Czekają na nich profesjonalni i wyrozumiali instruktorzy. Dołożymy wszelkich starań, aby zaszczepić w nich ducha prawdziwego narciarza, jednak w trosce o zachowanie jak najlepszych zimowych wspomnień, o tym czy maluszek będzie mógł kontynuować naukę zadecyduje instruktor. Receptą na zbolałe pupy, zmęczone nóżki i bunt przed „białym” będą gry i zabawy z naszymi wychowawcami. Każdego „strajkującego” smyka z pewnością zainteresuje Bajkowa Maszyna Czasu, Balonowe Zoo czy ekscytująca wyprawa Śnieżnego patrolu :-). Nie zapomnimy o „starszyźnie” :-) - zrobimy wszystko, abyście Państwo zostawili codzienność za sobą, zapomnieli o pracy i obowiązkach, a doskonale zapamiętali co oznacza góralski taniec i grzaniec, ogień trzaskający w kominku i zabawa do białego rana!

Jeśli Państwa maluszek skończył już 5 lat jest gotowy do założenia nart, ale dopiero 10-latek może spróbować szaleństwa na snowboardzie.

MALUSZKOWY PROGRAM dla dzieci od 5 (SKOŃCZONYCH) do 8 lat.

NARTY: ze względu fizyczny i emocjonalny rozwój maluchów ich zajęcia mają specyficzny charakter. Doświadczenia instruktorskie i rodzicielskie nauczyły nas, że dzieci potrafią być absolutnie nieprzewidywalne i mogą zasypać nas mnóstwem szalonych pomysłów, dlatego nie określamy dokładnej liczby godzin szkolenia. Staramy się tak długo walczyć i poprawiać dopóki nasz mały narciarz nie czmychnie ze stoku :-).
Może się jednak zdarzyć tak, że jego chęci, i zaangażowanie w narciarskie szaleństwo będą niewielkie :-(, a nasze starania spełzną na niczym. Wówczas w trosce o dobre samopoczucie smyka, świetną zabawę i zachowanie jak najlepszych wspomnień zajęcia narciarskie zostaną zastąpione innymi. Decyzję taką podejmuje instruktor. W każdej jednak sytuacji zapewniamy Was Drodzy Rodzice, że dzieci będą się doskonale bawić!

Po wyczerpującym narciarstwie Maluszkowy program Apres Ski. Każdego dnia zajęcia z ulubionymi wychowawcami dzieci: zabawimy się nie tylko w tropicieli śladów zwierząt, przeprowadzimy śnieżkowe bitwy, zbudujemy iglo, stworzymy obrazy na śniegu lub w miłym ciepełku ośrodka zorganizujemy czarowny, zimowy bal maskowy, pokażemy Wam kilka „oszronionych” pomysłów na rysowanie i lepienie, będziemy zagrzewać do walki podczas turniejów i konkursów, wyciszymy w bajkowe
wieczory. Postaramy się także wcielić w życie każdy Wasz pomysł na zabawę, nawet ten najbardziej szalony. Pod koniec turnusu każdy będzie mógł sprawdzić poziom swoich niezwykłych, wyjątkowych :-) umiejętności, a do najlepszych trafią dyplomy i nagrody. Każdy Maluszek otrzyma certyfikat określający poziom nabytych umiejętności, a z całą pewnością będzie on wysoki :-).
Po intensywnym dniu na stoku każdy smyk będzie mógł wygrzać swoje małe stópki w gorących kropelkach wód termalnych, bawić się na nieskończenie długich zjeżdżalniach i szaleć w zawadiackich rzeczkach :-). Dzieciaczki zakochane nie tylko w śniegu, ale i w wodzie będą mogły skorzystać z przyjemności ośrodkowego basenu lub jacuzzi*.
Ale to oczywiście nie wszystko! Nawet maluchów nie ominą góralskie tańce, radosne śpiewy i zakupowe szaleństwo pamiątek na Krupówkach :-).

OPIEKA NAD DZIEĆMI: wszystkie dzieci, które skończyły 5 lat i odmówią wyjścia na stok zmęczone śnieżnym szaleństwem lub te, które mają awersję :-) do dwóch bądź jednej deski :-) mogą, a nawet powinny :-) uczestniczyć w zorganizowanym przez nas programie. Zapewnimy im zajęcia za każdym razem, kiedy rodzice będą uczestniczyli w zajęciach swojej grupy. Poza zajęciami grup dorosłych dzieciaczki wracają pod kuratelę :-) rodziców. Z reguły są to około 3 godziny między śniadaniem a obiadem i około 2 godziny po obiedzie. Dla tych, którym będzie wciąż mało organizujemy zajęcia wieczorne w godzinach 20.00-21.00, choć zwykle większość maluszków po 20.00 regeneruje już siły, aby przygotować się na kolejny dzień szaleństw. Prosimy jednak pamiętać, że wszystkie godziny podanych zajęć są hipotetyczne, szczegółowo ustala je kierownik obozu już na miejscu w ośrodku.

PROGRAM DLA DZIECI POWYŻEJ 8 ROKU ŻYCIA:

NARTY LUB SNOWBOARD: codzienne, a czasami nocne szaleństwa na tatrzańskich stokach. Szkolenia z instruktorami odbywają się w grupach do 15 osób. Uczestnicy podzieleni są na grupy ze względu na stopień zaawansowania w jeździe. W obozie mogą wziąć udział zarówno początkujący, średnio zaawansowani, jak i świetnie dający sobie radę z deskami. Zajęcia to nie tylko szkolenie – również elementy freestyl’u, fun’u, budowanie „hop” i dynamiczne ich pokonywanie.

JAZDA NOCNA: dla całodobowych miłośników „dech” i dla tych, którym wciąż mało :-). Dla uczestników, którzy dobrze radzą sobie z deskami instruktorzy będą tylko po to, aby wszystko mieć „na oku”. Dla tych, którzy w jeździe stawiają pierwsze kroki, pierwsze jazdy nocne będą miały charakter szkoleniowy. Pamiętajcie! To czas na prawdziwie narciarsko - snowboardowe szaleństwo! Nikt nie będzie stawiał Was na baczność, pełen luz, oczywiście w granicach rozsądku.

PROGRAM APRES SKI: niestety na nartach nie da się jeździć całą dobę i kiedyś trzeba zejść ze stoku. Po nartach proponujemy zatem wiele wspaniałej zabawy:
ognisko z kiełbaskami,
dyskoteki - nie przy muzyce góralskiej chyba, że bardzo będziecie chcieli :-),
bitwa na głosy – dzieci i młodzież kontra dorośli :-) zaprezentujecie swoje umiejętności wokalne :-),
sunsportową grę terenową – okazja do rywalizacji i integracji, zadania, od których bolą ręce i gotuje się głowa, jednym słowem odlotowa gra sunsportowa :-),
turnieje gier zespołowych – ping-pong, cymbergaj, piłkarzyki stołowe, konkursy warcabowe, układania puzzli…,
piżama party dla najmłodszych.

PROGRAM DLA RODZICÓW:

Każde wyjście na stok powinno być wolne od trosk :-) dlatego pamiętajcie Państwo, że Wasze pociechy mogą zostać pod naszą opieką. Czy to na zajęciach narciarskich/snowboardowych, czy też z wychowawcami, którzy zapewnią im kilka godzin doskonałej zabawy.
NARTY LUB SNOWBOARD: zajęcia odbywają się codziennie (poza dniem zawodów) w grupach, podzielonych ze względu na stopień zaawansowania. Oczywiście robimy przerwę na ciepłą herbatę z dowolnym dodatkiem:-). Dostosowujemy liczbę godzin na stoku do chęci, zaangażowania i kondycji naszych uczestników.

JAZDA NOCNA: w dwóch wersjach: dla jednych na stoku, dla innych w knajpce … :-) z pięknym widokiem na Tatry :-).
Wybierajcie!!! Z całą pewnością jazda nocą jest niezapomnianą przygodą, szczególnie dla początkujących narciarzy i snowboardzistów. Dla laików sportów zimowych pierwsze jazdy nocne będą miały charakter szkoleniowy, koneserzy białego szaleństwa będą mogli do woli szusować bez specjalnego nadzoru :-). Przy sztucznym świetle stoki wyglądają zupełnie inaczej! Uwaga na prędkość nie wolno przekraczać 50!!!

ZAWODY I CERTYFIKATY: pokażecie, co potraficie podczas zawodów, otrzymacie certyfikaty umiejętności narciarsko-snowboardowych, a dla najlepszych narciarzy i snowboardzistów dyplomy z nagrodami.

PROGRAM APRES SKI: czyli co miłośnicy desek robią po powrocie ze stoku? Wrzucają na luz :-)! Nawet rodzice swoich dzieci mają totalną swobodę :-), ponieważ zatroszczą się o to nasi wychowawcy i wypełnią młodziakom czas grami i zabawami. Zadbamy o to, byście Państwo nie tylko wyjeździli się na nartach, lecz również dobrze bawili wieczorami przy kominku, podgrzejemy atmosferę ogniskiem z kiełbaskami, a na życzenie prawdziwie góralskim grzańcem w smaku, ilości i jakości. Pozwolimy Wam drodzy Państwo pochwalić się wokalem podczas karaoke :-) oraz sprytem podczas, zimowej gry terenowej! Mieszane drużyny „maluchów”, „średniaków” i „starszaków” zmierzą się w fantastycznej grze o sunsportowy puchar zimowy. Spacer z lampionami tajemniczymi dróżkami Bukowiny, podczas którego zapomnicie o gwarze stoków i szaleństwie dnia codziennego tylko doda uroku dniom spędzonym razem z nami :-).
Każdego dnia na pewno znajdzie się chwila na wypoczynek na basenie, w saunie, czy jacuzzi*. Wielu przyjemności dostarczą na pewno przytulne knajpki i restauracje oraz stoiska z pamiątkami, na których każdy znajdzie coś dla siebie :-) od owiecki, przez kierpcyki po ciupaski, copki, oscypki i korbacyki :-).

Ostatni dzień obozu to czas zaprezentowania swoich umiejętności :-), nie będziemy Was już szkolić, a tylko dopingować podczas zawodów narciarsko – snowboardowych. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.

UWAGA! Drodzy Państwo, ponieważ program jest przygotowywany z uwzględnieniem godzin pracy personelu ośrodka, najdogodniejszych dla nas stoków, zaangażowania instruktorów oraz możliwości transportowych musicie Kochani duzi i mali w pełni dostosować się do ogłaszanego przez kierownika programu. I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa: Kochani Rodzice Swoich Mniejszych i Większych Pociech! Pod żadnym pozorem nie zabierajcie dziecka z jakichkolwiek zajęć bez powiadomienia instruktora i pamiętajcie, że każda strata godziny jazdy na stoku powoduje, że nadrobienie zaległości staje się bardzo trudne!

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych. W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.


UWAGA, NOWOŚĆ!
Przygotowaliśmy dla Państwa możliwość jednodniowego wyjazdu do pobliskiej Tatrzańskiej Łomnicy. Szczegóły w zakładce IMPREZA FAKULTATYWNA.

 

Wszystkich Państwa zapraszamy do STREFY RODZICA

Imprezyfakult.

UWAGA, NOWOŚĆ!
Przygotowaliśmy dla Państwa możliwość jednodniowego wyjazdu do pobliskiej Tatrzańskiej Łomnicy (około 40 km) – jednego z najbardziej popularnych ośrodków turystycznych w słowackich Tatrach. Znaleźć tutaj można zarówno trasy dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników sportów zimowych. Słowacy zadbali o wysoką jakość tras, wyciągów oraz bogatą infrastrukturę gastronomiczno-rozrywkową, a to na pewno ucieszy wszystkich wycieczkowiczów :-)

Najistotniejsze informacje organizacyjne:

 1. Zgłoszenia, Drodzy Państwo, należy dokonać na miejscu w Bukowinie Tatrzańskiej, w drugim lub trzecim dniu pobytu. W chwili rezerwacji imprezy zimowej w biurze składają Państwo jedynie wstępną zgodę na udział w wycieczce. Ta deklaracja nie stanowi zobowiązania do udziału w wyjeździe do Tatrzańskiej Łomnicy.
 2. Kierownik imprez Sun Sport na miejscu w Bukowinie z pewnością poinformuje Państwa o możliwości i terminie zgłaszania chęci wyjazdu.
 3. Zastrzegamy, że w sytuacji, w której liczba chętnych będzie niewystarczająca nie dojdzie do realizacji wyjazdu.
 4. Wycieczka przeznaczona jest dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Wycieczka nie będzie miała charakteru szkoleniowego.
 5. Mogą z niej skorzystać także osoby pełnoletnie, które niekoniecznie będą korzystały z białego szaleństwa, ale mają ochotę podziwiać Tatry z tarasów widokowych, pospacerować, poszukać wyjątkowych pamiątek lub spróbować lokalnej kuchni.
 6. Każdy uczestnik wycieczki musi posiadać ważny dowód osobisty lub paszport. Brak dokumentu uniemożliwia wyjazd.
 7. Wyjazd przewidziany jest po wczesnym śniadaniu, prawdopodobnie 5 lub 6 dnia pobytu. Otrzymają Państwo suchy prowiant, powrót na kolację.
 8. Koszt wycieczki wynosi między 80,00 a 100,00 zł od osoby. Ostateczny koszt zależny jest od liczby zapisanych osób. Płatność gotówką na miejscu.
 9. Cena zawiera:
  1. koszty transportu,
  2. ubezpieczenie Warta Ravel Plus: NNW na sumę 5 tys. zł, KL na sumę 80 tys. zł oraz Assistance Standard w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA, ul. Chmielna 85/87, 00-805 Warszawa (OWU dostępne na www.sun-sport.pl).
 10. Cena nie zawiera kosztów karnetów.
 11. Koszt karnetów w sezonie 2015:
  1. osoby 6-12 lat 22 euro
  2. osoby 13-17 lat 25 euro
  3. osoby pow. 18 lat 31 euro
  4. osoby pow. 60 lat 25 euro

Do zobaczenia na słowackim stoku!

TerminyCeny

UWAGA, NOWOŚĆ!
Nasz ulubiony ośrodek, podobnie jak my :), wciąż się rozwija! Dlatego w tym sezonie możemy oddać do Państwa dyspozycji kilkanaście pokoi 2 i 3. W wyższym standardzie i nieco tylko wyższej cenie :)

tur.termindniwojewództwacena w zł / os. dorosłacena w zł / os. pon. 18 r.ż.
NOWY BUDYNEK
cena w zł / os. dorosła
NOWY BUDYNEK
cena w zł / os. pon. 18 r.ż.
I

17.01-23.01.2016

7 kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie 1440,00 1240,00 1640,00 1340,00
II

23.01-30.01.2016

8 kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie 1490,00
1290,00
1690,00
1390,00
III

30.01-06.02.2016

8 podlaskie, warmińsko-mazurskie, dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie 1490,00
1290,00
1690,00
1390,00
IV

06.02-13.02.2016

8 dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie 1490,00 1290,00 1690,00 1390,00
V

13.02-20.02.2016

8 lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie 1490,00
1290,00
1690,00
1390,00
VI

20.02-27.02.2016

8 lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie 1490,00 1290,00
1690,00
1390,00

 

 

ZAREZERWUJ IMPREZĘ:

on-line   osobiście

informacja telefoniczna dotycząca rezerwacji: 62 502 45 40 lub 664 932 172

 

w cenie imprezy

 

program:

zgodny z opisem powyżej.

zakwaterowanie:

Pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej – pokoje 2-6 osobowe (kliknij - zobacz OŚRODEK) 
z pełnym węzłem sanitarnym, TV. W ośrodku basen sauna i jacuzzi!
Basen, sauna i jacuzzi znajdują się w budynku głównym ośrodka.
Organizator informuje, że za każde niewykorzystane miejsce w pokoju pobiera opłatę w wysokości 350 zł. Dokonanie tej opłaty nie jest jednoznaczne z możliwością udostępnienia miejsca jakiejkolwiek innej osobie bez wiedzy i zgody organizatora. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, w których macie Państwo życzenie korzystać z pokoju większego niż liczba członków rodziny.

wyżywienie:

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.
Kawa i herbata gratis - ekspresy dostępne całą dobę.
W dniu rozpoczęcia imprezy pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja, w ostatnim śniadanie.

szkolenie: wychowawcy, instruktorzy narciarstwa i snowboardu.
kadra: codziennie z instruktorami narciarstwa i snowboardu z wyjątkiem dnia zawodów.

ubezpieczenie:

NNW na sumę 5 tys. zł (pakiet Podróżnik, wariant I) w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA, ul. Chmielna 85/87, 00-805 Warszawa
Ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są na WWW.warta.pl.
(http://www.warta.pl/ubezpieczenia/podroz/nnw-warta-pomoc-w-wypadku)

 

sun-sport-zima-2012-t6-02943 kopia 1

 

cena nie obejmuje:

 

transportu:

szczegóły w zakładce TRANSPORT

wycieczki fakultatywnej:
 szczegóły w zakładce IMPREZA FAKULTATYWNA
karnetów: cena karnetu TATRYSKI - KOTELNICA, JURGÓW, KOZINIEC, LITWINKA-GRAPA (6 dni):
- dzieci początkujące około 300 zł + 10 zł kaucja,
- dzieci i młodzież bardzo dobrze jeżdżący ok. 360 zł +10 zł kaucja
- dorośli ok. 420 zł + 10 zł kaucja

sprzętu:

nie masz własnego? Wypożycz od nas. Dobry sprzęt w super cenie.
Komplet narciarski już od 150 zł.
Ze względu na bezpieczeństwo i obowiązujące przepisy wszystkie dzieci i młodzież do 16 roku życia obowiązkowo jeżdżą w kaskach.

Jeśli nie dysponujecie Państwo własnym sprzętem zapraszamy do naszej wypożyczalni >>

ubezpieczenia od kosztów rezygnacji:

szczegóły w  <<Warunkach uczestnictwa>>

wstępu na basen*,
sauny i jacuzzi
w ośrodku
w Bukowinie

dla dzieci do lat 12: 12 zł za 1,5 godz., powyżej - 12 lat 15 zł.

Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji:  szczegóły w Warunkach uczestnictwa w zakładce Strefa rodzica.


Zapraszamy Państwa do Strefy rodzica

Transportcena

SUNSPORTOWY ROZKŁAD JAZDY

Uczestnik imprezy powinien posiadać bagaż składający się z:

 • - 1 DUŻEJ TORBY (prosimy nie zabierać walizek), której waga nie może przekraczać 20 kg,
 • - BAGAŻU PODRĘCZNEGO (plecak lub mała torba) o wadze do 5 kg.
 • - NARTY lub SNOWBOARD, buty, kask – w pokrowcach z opisem.

Organizator ma prawo odmowy przyjęcia bagażu dodatkowego w przypadku braku miejsca w lukach bagażowych!!!!

Trasy do Bukowiny Tatrzańskiej
cena za transport*
w zł
Poznań 190,00
Kalisz 190,00
Warszawa 190,00
Łódź 190,00
Wrocław 190,00
Katowice 150,00
Kraków 150,00
Lublin 190,00

 *Cena za transport obejmuje transport w obie strony oraz transfery do wyciągów. Transporty z wybranych miast realizowane są zgodnie z terminami ferii poszczególnych województw.

 1. Transport główny z poszczególnych miejscowości wymienionych w ofercie SUN SPORT odbywa się przy grupie minimum 10 osób.
 2. SUN SPORT zastrzega sobie prawo do odwołania transportu głównego w przypadku zbyt małej liczby uczestników wyjeżdżających z danego miasta – poniżej 10 osób. W takim przypadku biuro proponuje transport z najbliższej miejscowości, z której organizowany jest transport lub umożliwia Klientom transport własny lub proponuje negocjację ceny transportu, która umożliwi wyjazd nawet w przypadku mniejszej niż 10 liczby osób.
 3. Klient zobowiązany jest na 3-5 dni przed rozpoczęciem imprezy do sprawdzenia u Organizatora lub biur współpracujących szczegółów dotyczących wyjazdu z wybranej miejscowości.
 4. Na uczestników naszych imprez na zbiórkach czekamy do 15 minut.
 5. Informacje nt. miejsca i godziny odbioru dziecka dostępne będą u Organizatora lub biur współpracujących na 3-5 dni przed datą zakończenia imprezy. Wszystkich rodziców/opiekunów prosimy o punktualny odbiór dzieci. Miejsca wysiadania naszych uczestników to często tylko przystanek w dalszej drodze – punktualny odbiór dzieci bardzo usprawni naszą pracę i pozwoli pozostałym uczestnikom dotrzeć do domu na czas.
 6. Ze względu na organizację transportu godziny posiłków w dniu rozpoczęcia i zakończenia turnusów są ruchome i mogą być ustalane indywidualnie dla poszczególnych grup wyjazdowych i są uwarunkowane możliwościami logistycznymi. Tym samym pierwszy dzień może zaczynać się obiadokolacją w godzinach późno popołudniowych, jak i późno wieczornych, a ostatni dzień może kończyć się śniadaniem w godzinach wczesno rannych.
 7. Jeżeli rodzice/opiekunowie życzą sobie odebrać dziecko przed dniem zakończenia imprezy zobowiązani są do wcześniejszego poinformowania o tym fakcie drogą mailową lub faksową pracowników SUN SPORT lub Agenta najpóźniej na dzień przed datą odbioru.
 8. Odbiór dziecka z imprezy przez osobę inną niż rodzic czy opiekun prawny może nastąpić tylko i wyłącznie na podstawie przedstawienia pisemnego upoważnienia podpisanego przez osobę uprawnioną.

INFORMACJE DLA OSÓB DOJEŻDŻAJĄCYCH TRANSPORTEM WŁASNYM

 1. Wszystkim osobom wybierającym się na nasze imprezy własnym transportem sugerujemy wykupienie w naszym biurze „transferów”. Zapewni to państwu możliwość dojazdów na wszystkie wyciągi autokarem (tym bardziej, że w przypadku wyjazdów rodzinnych zdarza się często, że każdy członek rodziny wybiera się ze swoją grupą na inny stok). Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie wykupią „transferów” będą zmuszone dojeżdżać do stoków transportem własnym. Uprzedzamy, że na miejscu w Bukowinie Tatrzańskiej wykupienie transferów może okazać się już niemożliwe z powodu braku miejsc w autokarze/busie.
 2. Uczestnicy dojeżdżający własnym transportem proszeni są o przybycie w dniu rozpoczęcia imprezy pomiędzy godz. 16.00 a 17.00. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do zgłoszenia się wraz z osobą dorosłą do kierownika obozu lub instruktora dyżurnego w celu odnotowania obecności.
 3. Wyjazd z imprezy – uczestnik korzystający z transportu własnego zobowiązany jest do opuszczenia ośrodka w dniu zakończenia imprezy do godz. 11.00.
Ośrodekdojazd

BUKOWINA TATRZAŃSKA
cieszy się opinią jednego z najpiękniejszych ośrodków turystycznych w Polsce

IMG 8474

Bukowina Tatrzańska to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy marzą o zimowym wypoczynku w atmosferze górskiego miasteczka z mnóstwem kameralnych knajpek, regionalnych restauracji, tras spacerowych, świetnymi stokami, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dla tych z Państwa, którzy zapragną kolorowych świateł dyskotek i wesołego tłumu oddalone o kilka kilometrów Zakopane. Bukowina to raj dla narciarzy i snowboardzistów. Trasy narciarskie są różnorodne, a ich stopień trudności odpowiada zarówno starym wyjadaczom, jak i tym, którzy mają mniejsze umiejętności. Położenie Bukowiny 1000 m n.p.m to niezaprzeczalny atut: w sytuacji załamania pogody, na tej wysokości jej skutki są zdecydowanie mniejsze niż gdzie indziej. Daje to niewątpliwy komfort wypoczynku oraz co bardzo ważne, stabilne warunki na stokach. O ogromnej popularności bukowiańskich basenów termalnych nikogo nie trzeba przekonywać! To doskonała zabawa dla dużych i małych oraz relaks dla każdego! I jak tu nie kochać Bukowiny :-) ?

GÓRSKI OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ Z BASENEM, SAUNĄ I JACUZZI

Najwspanialsze miejsce na zimowy wypoczynek! Basen, sauna, jacuzzi*, wygodne, świetnie wyposażone pokoje, domowe posiłki, ciepło z kominka, sale zabaw dla dzieci, sale dyskotekowe, kominkowe, miła obsługa i dużo śniegu za oknem. Któż nie chciałby choć kilku dni spędzić w komfortowym pensjonacie, w cudownej okolicy? My od lat czujemy się tutaj jak w domu i zapewniamy, że atmosfera tego miejsca udziela się wszystkim :-). Ośrodek położony jest w przepięknej, niepowtarzalnej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego z widokiem na Giewont. To tutaj, jak nigdzie indziej prowadzi się rozmowy do białego rana, to tutaj herbata z miodem smakuje doskonale, a przy wesoło trzaskającym ogniu w kominku każdy wieczór upływa w mig, to tutaj popołudniami rozkoszujemy się bąbelkami jacuzzi i wzmacniamy mięśnie na basenie! Pokochacie to miejsce za jego urok, widok za oknem oraz za podhalańską ciepłą i przyjazną atmosferę :-).

W OŚRODKU DYSPONUJEMY:

 • *  pokojami 2 - 6 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic, umywalka) i TV,
 • * świetlicą,
 • * stylową jadalnią z domową kuchnią,
 • * restauracją,
 • * basenem, sauną i jacuzzi,
 • * salami gier i zabaw: piłkarzyki, automaty, cymbergaj,
 • * stołem do bilarda,
 • * stołem do ping - ponga,
 • * salą konferencyjną,
 • * salami kominkowymi,
 • * mini barem,
 • * ogrodzonym parkingiem,
 • * ogrzewaną narciarnią,
 • * drewnianym domkiem z grillem i miejscem na ognisko,
 • * ekspresami - kawa i herbata gratis - 24 h.

Wszystko ładne, nowe i zakopiańskie :-)

Mapa dojazdu do ośrodków

 

 

 

 

Zapisydokum.
 • Każdy z Państwa, po dokonaniu rezerwacji (e-mailowej, osobistej) otrzyma komplet dokumentów (drogą elektroniczną lub na wyraźne życzenie tradycyjną pocztą). Na tej podstawie należy dokonać płatności zaliczki w wysokości 300 złotych od osoby (lub 346 złotych jeśli wykupują Państwo Koło ratunkowe (szczegóły dot. Koła ratunkowego tzn. ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy znajdą Państwo w Warunkach uczestnictwa). Pozostała kwota powinna znaleźć się na naszym koncie na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.
 • Płatności należy dokonywać na nr konta bankowego Zleceniobiorcy: BANK BPH S.A. 27 1060 0076 0000 3260 0023 9993. Dla przelewów zagranicznych: nr IBAN: „PL”, kod SWIFT: „BPH KPL PL”. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika imprezy oraz numer umowy. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika imprezy oraz numer umowy.
 • Prosimy zwrócić uwagę, że warunkiem skorzystania z ewentualnej promocji jest terminowe dokonywanie wpłat. W przeciwnym razie rabaty zostają anulowane.
 • Faktury wystawiamy na podstawie deklaracji złożonej w formularzu rezerwacyjnym wypełnianym przez Państwa on-line. W przypadku, gdy taka deklaracja nie została złożona w chwili rezerwacji imprezy, konieczne jest wypęłnienie formularza "Wniosek o wystawienie FV" dostępnego w zzakładce "Płatności". UWAGA! FV wystawiamy po dokonaniu całkowitej płatności i najpóźniej do 14 dni po zakończeniu imprezy! FV wysyłamy pocztą elektroniczną w formacie PDF, na adres e-mail wskazany w umowie. FV pocztą tradycyjną wysyłamy wyłącznie na wyraźne życzenie Klienta. 
ABCpodróżnika

ABC SUNSPORTOWEGO PODRÓŻNIKA

Ponieważ uczestniczyć będziecie w imprezach sportowo-rekreacyjnych, podczas których każdy dzień jest bardzo aktywny zabierzcie rzeczy wygodne, sprawdzające się podczas zimowych wypadów. Pamiętajcie, że o ile na stoku może być bardzo zimno, o tyle w naszej ulubionej Stasindzie jest przytulnie i ciepło. Pamiętajcie jednak, że wyjeżdżacie tylko na kilka dni więc nie zabierajcie szafy i komody :-). Każdy sunsportowicz powinien „dźwigać” swój bagaż, choć tym najmłodszym staramy się pomóc.

WSZYSCY:

STREFA HIGIENY:

 • szczoteczka do zębów,
 • pasta do zębów,
 • mydło do mycia rąk (najlepiej mała butelka mydła w płynie),
 • żel pod prysznic,
 • balsam do ciała jeśli używasz,
 • żel do mycia twarzy,
 • krem bambino lub inny, który lubisz,
 • szampon do włosów,
 • odżywka do włosów jeśli używasz,
 • szczotka do włosów lub grzebień,
 • dla dziewczynek spinki, gumki, opaski,
 • ręczniki,
 • wilgotne chusteczki jednorazowe jeśli używasz,
 • chusteczki higieniczne,
 • woreczki na brudną odzież i bieliznę.

STREFA ODZIEŻY:

 • bielizna (proponujemy zabrać większą ilość lub minimum tyle ile dni będziecie na obozie – raczej nie wierzymy, że będziecie mieli ochotę prać:-)),
 • piżama,
 • koszulki z krótkim rękawem (około 3 szt.),
 • 4-5 koszulek z długim rękawem,
 • długie spodnie (minimum 2 pary),
 • strój sportowy (dres, dziewczynki mogą zabrać legginsy, t-shirty, bluzy),
 • ciepłe ubranie (bluzy dresowe lub polarowe, 2 sztuki),
 • ciepłej kurtki, najlepiej narciarskiej lub snowboardowej,
 • czapki, szalika i dwóch par rękawic,
 • cienkiej czapki pod kask,
 • spodni narciarskich lub snowboardowych,
 • ciepłych skarpet (ze wskazaniem na snowboardowe i narciarskie),
 • dwóch par butów,
 • stroju kąpielowego i czepka dla tych, którzy będą chcieli korzystać z basenu w ośrodku,
 • wystrzałowe ciuchy na dyskotekę :-).

AKCESORIA:

 • gogle (ważne!) i okularów przeciwsłonecznych,
 • aparat ortodontyczny :-) jeśli nosicie,
 • pomadka ochronna,
 • aktualna legitymacja szkolna,
 • osoby wybierające się na jednodniową wycieczkę do Tatrzańskiej Łomnicy muszą mieć dowód osobisty lub paszport (!)
 • krem z filtrem,
 • krem na mróz,
 • lekarstwa, które rodzice/opiekunowie podają Wam przy okazji codziennych, drobnych zdarzeń (ból głowy, zęba, gardła, brzucha), krople do nosa itp. – przyjmowanie tylko pod kontrolą naszej pielęgniarki!
 • ciekawa książka na wypadek bezsenności,
 • mp3 na wypadek ochoty na posłuchanie ulubionej muzy,
 • ulubione płyty na dyskotekę,
 • maskotki,
 • jaśka-poduchę do spania,
 • pieniądze na karnety (szczegóły w ofercie oraz w Strefie rodzica),
 • oczywiście sprzęt zimowy: narty lub snowboard i koniecznie gogle i kask!!!

UWAGA:

 • Nie zabierajcie: laptopów, konsol, PSP i innych „zabawiaczy”, drogich aparatów fotograficznych.
 • Ze względu na bezpieczeństwo i obowiązujące przepisy wszystkie dzieci i młodzież do 16 roku życia obowiązkowo jeżdżą w kaskach. Wszystkim pozostałym uczestnikom naszych imprez zalecamy szusowanie po białym w kaskach!
 • Bagaże dzieci najmłodszych, czasem nawet odzież warto podpisać imieniem i nazwiskiem. Ułatwia to namierzenie rzeczy zagubionych lub pozostawionych w ośrodku.

ISTOTNE INFORMACJE DLA OSÓB DOJEŻDŻAJĄCYCH TRANSPORTEM WŁASNYM LUB KORZYSTAJĄCYCH Z TRANSPORTU ORGANIZOWANEGO PRZEZ BIURO:

BAGAŻ: może się składać z 1 dużej torby (prosimy nie zabierać walizek), której waga nie powinna przekraczać 20 kg, bagażu podręcznego (plecak lub mała torba) o wadze do 5 kg, nart lub snowboardu, buty, kask – w pokrowcach z opisem. Pamiętajcie Kochani, że luki bagażowe mają ograniczoną pojemność :-).

TRANSPORT ORGANIZATORA:

 • Transport odbywa się tylko i wyłącznie pod warunkiem wyjazdu z danego miasta minimum 10 osób!!
 • Podczas ferii zimowych z reguły nie ma żadnego kłopotu z wyjazdami z miast wojewódzkich w czasie obowiązujących je terminów ferii.
 • Transport poniżej 10 osób negocjowany.
 • Szczegóły dotyczące wyjazdu z wybranej miejscowości znane są na 3-5 dni przed rozpoczęciem imprezy. Prosimy wówczas o kontakt z Biurem w Kaliszu lub z biurem Agenta, u którego wykupili państwo imprezę. Komunikat umieszczany jest także na stronie głównej www.sun-sport.pl.
 • Na uczestników naszych imprez na zbiórkach czekamy do 15 minut.
 • Informacje nt. miejsca i godziny odbioru dziecka dostępne będą u Organizatora lub biur współpracujących na 3-5 dni przed datą zakończenia imprezy.
 • Wszystkich rodziców/opiekunów prosimy o punktualny odbiór dzieci. Miejsca wysiadania naszych uczestników to często tylko przystanek w dalszej drodze – punktualny odbiór dzieci bardzo usprawni naszą pracę i pozwoli pozostałym uczestnikom dotrzeć do domu na czas.

TRANSPORT WŁASNY:

 • Uczestnicy dojeżdżający własnym transportem proszeni są o przybycie w dniu rozpoczęcia imprezy pomiędzy godz. 16.00 a 17.00. Wcześniej nie możemy państwa przyjąć ponieważ w trosce o zachowanie najwyższych standardów ośrodek musi zostać przygotowany na przyjęcie kolejnej grupy: jest sprzątany, konserwatorzy sprawdzają sprawność urządzeń i bezpieczeństwo pomieszczeń oraz usuwają ewentualne usterki.
 • Wszystkim osobom wybierającym się na nasze imprezy własnym transportem sugerujemy wykupienie w naszym biurze „transferów”. Zapewni to Państwu możliwość dojazdów na wszystkie wyciągi autokarem (tym bardziej, że w przypadku wyjazdów rodzinnych zdarza się często, że każdy członek rodziny wybiera się ze swoją grupą na inny stok). Decyduje kolejność zgłoszeń.
 • Osoby, które nie wykupią „transferów” będą zmuszone dojeżdżać do stoków transportem własnym.
 • Ze względu na organizację transportu godziny posiłków w dniu rozpoczęcia i zakończenia turnusów są ruchome i mogą być ustalane indywidualnie dla poszczególnych grup wyjazdowych i są uwarunkowane możliwościami logistycznymi. Tym samym pierwszy dzień może zaczynać się obiadokolacją w godzinach późno popołudniowych, jak i późno wieczornych, a ostatni dzień może kończyć się śniadaniem w godzinach wczesno rannych.
 • W przypadku, gdy Wasze dziecko ma zostać odebrane przez ciocię, wujka, przyjaciółkę lub znajomego prosimy o przygotowanie pisemnego upoważnienia zawierającego imię i nazwisko oraz numer dowodu osobistego osoby upoważnionej do odbioru. Dokument powinien zostać przesłany do biura w Kaliszu, oryginałem powinna się legitymować osoba odbierająca dziecko.
StrefaRodzica

Drodzy Rodzice, cieszymy się, że doceniliście przygotowaną przez nas ofertę, ale zanim Państwa pociechy (większe bądź mniejsze :-)) spędzą z nami wakacje, przygotowaliśmy dla Was informacje na temat organizacji naszych imprez. Z pewnością pozwolą one rozwiać ewentualne wątpliwości, uspokoją przejętych rodziców i przekonają nieprzekonanych :-).

Bezpieczeństwo

Dokumenty

Realizacja programu

Kadra

Pełne, zadowolone brzuszki i brzuchy :-)

Transport własny i organizowany przez biuro

Wakacyjny budżet obozowy

Stały, szybki kontakt

Bezwzględni jestesmy wobec...

Wyróżniamy z radością

Płatności

Nasze prośby do Państwa

Moje dziecko pierwszy raz wyjeżdża na obóz

O czym trzeba pamiętać przed wyjazdem

ABC sunsportowego podróżnika

 

REGULAMINY - ZIMA 2016

 

Regulamin korzystania z basenu

Regulamin zajęć na stoku

Kodeks narciarza

 

nota prawna2

pobierz katalog z2016 1

baner lato 2015 top

log face

log mich2

log oboz

log sun

log ziel

Początek strony