MISJA I DOŚWIADCZENIE

15 lat w branży organizacji obozów dla dzieci i młodzieży to powód do dumy! Tym bardziej, że nasza praca nieustannie nas cieszy i sprawia nam mnóstwo radości.  

 W naszej pracy nie ma mowy o rutynie i przyzwyczajeniach: każdy kolejny sezon to nowi klienci, nowe potrzeby i oczekiwania. Pracujemy z niezwykle delikatną materią – dziećmi. Jest to wyjątkowo ważne i trudne zadanie ponieważ nasza rola nie może ograniczać się jedynie do zapewnienia dzieciom dobrej zabawy. Dlatego nie tworzymy po prostu obozów, dążymy do  tworzenia trampoliny do rozwoju dzieci. Współpracujemy z wychowawcami, którzy inspirują i pobudzają, tworzą radosną atmosferę wychowawczą, którzy dostrzegają potrzeby i możliwości dzieci, rozumieją je i wspólnie z nimi przeżywają ich radości, kłopoty i troski. Rozbudzamy zaciekawienie światem, sportem, drugim człowiekiem. Sunsportowe obozy rozwijają zdolności społeczne dzieci, uczą: socjalizacji, zachowań asertywnych, radzenia sobie ze stresem, nazywania i wyrażania emocji. Zdobyte w ich trakcie umiejętność procentują w całym dalszym życiu dziecka.  

 W ciągu tych lat przygotowaliśmy setki imprez: obozy dla dzieci, obozy dla młodzieży, wczasy rodzinne, wczasy dla rodziców z dziećmi, zielone szkoły, imprezy integracyjne, wycieczki szkolne, a także projekty międzynarodowe. Zostaliśmy laureatem Championa w kategorii „Organizator wypoczynku dla dzieci”. To prestiżowe wyróżnienie przyznali nam Klienci w konkursie „Mistrz Turystyki, Gastronomii i Rozrywki”. W ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka uczestniczyliśmy w audycie poziomu kreatywności i absorpcji innowacji w przedsiębiorstwie, otrzymaliśmy też Certyfikat Rzetelnej Firmy. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz gwarancję ubezpieczeniową w związku z wykonywaną działalnością udzieloną przez PTU SA Signal Iduna. Wszystkie obozy dla dzieci i młodzieży zgłaszane są w Kuratorium Oświaty i Wychowania w Poznaniu. 

Zima 2018

Bukowina Tatrzańska to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy marzą o zimowym wypoczynku w atmosferze górskiego miasteczka z mnóstwem kameralnych knajpek, regionalnych restauracji, tras spacerowych, świetnymi stokami, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dla tych z Państwa, którzy zapragną kolorowych świateł dyskotek i wesołego tłumu oddalone o kilka kilometrów Zakopane. Bukowina to raj dla narciarzy i snowboardzistów. Trasy narciarskie są różnorodne, a ich stopień trudności odpowiada zarówno starym wyjadaczom, jak i tym, którzy mają mniejsze umiejętności. Położenie Bukowiny 1000 m n.p.m to niezaprzeczalny atut: w sytuacji załamania pogody, na tej wysokości jej skutki są zdecydowanie mniejsze niż gdzie indziej. Daje to niewątpliwy komfort wypoczynku oraz co bardzo ważne, stabilne warunki na stokach. O ogromnej popularności bukowiańskich basenów termalnych nikogo nie trzeba przekonywać! To doskonała zabawa dla dużych i małych oraz relaks dla każdego! I jak tu nie kochać Bukowiny 🙂 ?

Stasinda

 

Grand Stasinda

Co mówią o nas klienci

Giewartów - Zielona Szkoła. Wspaniałe miejsce pełne atrakcji. Młodzi, zaangażowani instruktorzy z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Zadbany teren. Dbałość o najmniejsze szczegóły. Nie ma czasu na nudę 🙂 Serdecznie polecam!

Zobacz recenzję!

Od czterech lat córka jeździ na obozy organizowane przez Sun Sport. Wcześniejsze obozy były w Giewartowie a dzisiaj rozpoczyna przygodę w Nowym Dworku � zawsze wraca bardzo zadowolona � instruktorzy pełni pozytywnej energii � ośrodek zadbanym � atmosfera wspaniała � Polecam �

Zobacz recenzję!

Dziękujemy. Dzieci były pierwszy raz na obozie i wróciły bardzo zadowolone. Już planują wyjazd na przyszły rok.���

Zobacz recenzję!

Mój syn był pierwszy raz na takim obozie || turnus w Giewartowie. Opisuje go w samych superlatywach. San Sport jest dobrze zorganizowaną placówką dla dzieciaków . Polecamy całym sercem. KEWIN dziękujemy,bo żeby nie ty i twoja mama to byśmy tam nie trafili 🙂 Do zobaczenia 🙂

Zobacz recenzję!

Firma pełna zaufania, super wspaniały i profesjonalny zespół, bardzo dobre propozycje obozów dla dzieci, ale tez warsztatów dla kobiet. Przyjemni, ciepli, uśmiechnięci i pełni miłości do otoczenia ludzie, którzy pracują w tej firmie. Bardzo gorąco polecam!!!

Zobacz recenzję!

Córka już drugi raz na obozie. Żona była także kilka razy na zielonej szkole. Można polecić z czystym umieniem firmę Sun Sport. Pełno zajęć z kadrą znająca się na rzeczy. Jedzenie dobre. Miejsce świetne , zawsze sam odwożę z żoną córkę więc widzę jakie są warunki. A żona była tam i spała na zielonych szkołach i o jedzeniu nie może powiedzieć nic złego. Zawsze znajdą się tacy co będą narzekać np: na jedzenie ale w domu na pewno rano dziecku takiej różnorodności jedzenia nie zapewnią. Dziecko coś źle powie i lament. POLECAM z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SUN SPORT

Zobacz recenzję!

Sun Sport jesteście najlepsi!! Cudownie spędzony czas mojego syna na obozie w Mrówkach za co bardzo dziękuję. Wspaniali instruktorzy , którzy dbają o nasze dzieci. Pełen profesjonalizm. Pyszne , zdrowe jedzenie i cudowna opieka medyczna na ośrodku. Syn mój zachwycony , a ja szczęśliwa �. Do zobaczenia w przyszłym roku.!

Zobacz recenzję!

Satysfakcja klienta

Zadowolenie Państwa oraz Państwa pociech jest dla nas najważniejsze.